V580DJ4-QE1 Rev.T1

| Paneelmodel | V580DJ4-QE1 Rev.T1 |
|---|---|
| Paneelmerk | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,58 inch, 3840×2160 |
| Paneel Tipe | a-Si TFT-LCD |
| V580DJ4-QE1 Rev.T1 prys | Versoek prys en leidyd |
| resolusie | 3840(RGB)×2160 , UHD |
| Pixel-formaat | RGB Vertical Stripe |
| Wys Area | 1270.8(W)×721.44(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Oorsiggrootte | 1278.08(W)×730.89(H) ×1.32(D) mm |
| oppervlak | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H), Reflection 1.8% (Typ.) |
| helderheid | 0 cd/m² |
| Kontrasverhouding | 5000:1 (Typ.) (TM) |
| Kykhoek | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Skerm af | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Beste uitsig op | Symmetry |
| Reaksie tyd | 9.5 (Typ.)(G to G) |
| Glas Diepte | - |
| doorlaatbaarheid | 5.0% (Typ.) |
| Wys kleure | 1.07B 85% (CIE1931) |
| Lamp tipe | No B/L |
| Frekwensie | 60Hz |
| Raakskerm | Without |
| Paneel Gewig | 2.80Kgs (Typ.) |
| Sein koppelvlak | V-by-One 8 lane , 51 pins , Connector |
| Insetspanning | 12.0V (Typ.) |
| omgewing | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com is 'n spesialiteitsverskaffer van INNOLUX V580DJ4-QE1 Rev.T1.
INNOLUX V580DJ4-QE1 Rev.T1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die INNOLUX V580DJ4-QE1 Rev.T1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die INNOLUX V580DJ4-QE1 Rev.T1 of ander INNOLUX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van INNOLUX V580DJ4-QE1 Rev.T1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
INNOLUX V580DJ4-QE1 Rev.T1 is nuut & oorspronklike voorraad beskikbaar by LCDs-Display.com, dieselfde dag gestuur met gratis gestuur koste.
Vir die INNOLUX V580DJ4-QE1 Rev.T1-pdf datasheet of gedetailleerde spesifikasies van die INNOLUX V580DJ4-QE1 Rev.T1 of ander INNOLUX LCDs, asseblief e-pos ons, sal ons gelukkig wees om een te voorsien.
Versoek 'n kwotasie van INNOLUX V580DJ4-QE1 Rev.T1 verspreider by LCDs-Display.com. E-pos ons: info@LCDs-Display.com
Verwante sleutelwoorde vir "V580DJ4-QE1 Rev.T1"
- INNOLUX V580DJ4-QE1 Rev.T1
- V580DJ4-QE1 Rev.T1 datablad
- V580DJ4-QE1 Rev.T1 beeld
- V580DJ4-QE1 Rev.T1 prys
- V580DJ4-QE1 Rev.T1 verspreider
